MERCEDES BENZ VARIKLIŲ REMONTAS MB SERVISAS

Nuo Mercedes variklio diagnostikos iki variklio kapitalinio remonto. Nuo Mercedes automobilio purkštukų patikros iki cilindro gilzės keitimo. Nuo Mercedes variklio valdymo bloko keitimo iki variklio čipavimo koreguojant ECU algoritmą. Registruokis dabar!

mercedes benz varikliu remontas kapitalinis remontas

KAPITALINIS MERCEDES BENZ VARIKLIO REMONTAS

Remontuojame visų Mercedes markės automobilių variklius. Benzininių ir dyzelinių variklių remontas Kaune Vilniuje Klaipėdoje. Suteikiame ypatingą garantiją savo darbams. Kodėl? Atsakymas paprastas – nes darome viską, kas priklauso, o ne taupydami.

Turite žinoti, kad yra tik vienas kelias tobulai suremontuoti Mercedes variklį – tai užtikrinti visas sąlygas kiekvieno, be išimties, variklio komponento nepriekaištingam darbui.

Tai reiškia, kad reikia galvoti apie Mercedes variklį, ne vien tik kaip apie metalo „gabalą”, kuris po remonto blizga tiek iš vidaus, tiek iš išorės.

REGISTRACIJA IKI 22.00h

MERCEDES BENZ REMONTAS KAUNE

Mercedes Benz pogarantinis servisas

Tel.: +370 631 45 090

Tel.: +370 624 18 505

REGISTRACIJA IKI 22.00h

Kaunas Vilnius Klaipėda

0.

mercedes variklio grandines keitimas kaune vilniuje klaipedoje

MERCEDES BENZ GRANDINIŲ KEITIMAS SKUBIAI

Nutrūko Mercedes grandinė? Variklis nebesiveda ir net starteris nebeprasuka? Sveikiname… Pavėlavote…

Mielieji, įsidėmėkite visam laikui – tiek Mercedes, tiek Mini varikliams, kurie turi 4 cilindrus – grandinės keičiamos, ties 150.000 km riba, o kas virš 6 cilindrų – ties 200.000 km riba.

Tai yra pats saugiausias laikas, kai tai reiktų padaryti. Niekas nesako, kad nenuvažiuosite daugiau, tačiau… Vėliau gali būti reikalingas Mercedes variklio keitimas, kurį atliekant – dar ir grandinę reikės pasikeisti.

1.

MERCEDES BENZ GALIOS DIDINIMAS

Turime geriausius Mercedes variklio galios didinimo sprendimus būtent Mercedes markės automobilių varikliams.

Viską darome patys sau, o jeigu kažkam to reikia, galime atlikti variklio valdymo bloko korekciją nuotoliniu būdu atsiuntus nuskaitytą ECU failą.

Išnaudojame visas Mercedes variklio valdymo bloko algoritmo galimybes atisžvelgdami į variklio resursą.

Taip pat visada įvertiname ridos niuansus ir visą variklio techninę būklę. Taip pat atsižvelgiame ir į techninio aptarnavimo intervalus, kaip buvo atliekami darbai važiuojant nuo nulio.

Mūsų Mercedes variklio Chip Tiuningas – galios didinimas – tai sprendimai, kurie ne gadina, o saugo variklius. O taip pat ir prailgina variklio resursą.

mercedes galios didinimas chip tuning

2.

mercedes elektrikas kaune vilniuje klaipedoje 1

MERCEDES BENZ AUTO ELEKTRIKAS

Esame vienas iš nedaugelio servisų, kurie nebijo šios markės kaprizingos elektronikos.

Todėl mūsų Mercedes elektrikas gali padaryti daug ir įvarių darbų – nuo variklio valdymo bloko keitimo ar remonto iki šviesų reguliavimo bei elektros instaliacijos remonto.

Geras Mercedes markės autoelektrikas Kaune Vilniuje Klaipėdoje – vienas iš geriausių Autoelektrikas24.lt klubo narių. Ir jis su mumis kartu jau ne vienus metus. Džiaugiamės turėdami savo komandoje vieną iš geriausių automobilio elektronikos specialistų Lietuvoje.

3.

MERCEDES BENZ PURKŠTUKŲ REMONTAS

Pas mus taip atliekamas Mercedes purkštukų remontas dyzeliniams varikiams. Darome Mercedes purkštukų diagnostiką pirmiausia, o ne remontuojame, nes kažkas kažkur pasakė.

Turite žinoti, kad šios markės dyzeliniai automobiliai su dyzelinių purkštukų gedimais nesusiduria taip dažnai, kaip kitų gamintojų modeliai.

Todėl daugelis, kuriems kažkas patarė remontuoti Mercedes purkštukus – lieka labai nustebę, kad blogų purkštukų simptomai gali būti visai dėl kitos priežąsties.

mercedes purkstuku remontas kaune vilniuje klaipedoje

4.

mercedes benz katalizatorius naudotas naujas

MERCEDES BENZ KATALIZATORIAI

Remontuojame Mercedes katalizatorius. Atliekame benzininių katalizatorių restauravimo darbus. Esame vieninteliai, kurie nestato lenkiškų katalizatoriaus pakaitalų benzininiams varikliams.

Visi mūsų restauruoti Mercedes katalizatoriai – tai elementai su tauriaisiais metalais.

Gal būt jie ir brangesni, tačiau su trijų arba keturių metų garantija. Tuo tarpu katalizatoriaus pakaitalai tarnauja iki 100.000 km, o kartais efektyvumas užsidega nenuvažiavus net 5000 km.

Taigi, šioje vietoje jau sprendžiate patys, kokia kokybė Jums priimtinesnė. Kalbant apie katalizatoriaus kainą – geras Mercedes katalizatorius nekainuoja dvigubai brangiau nei lenkiškas pakaitalas. Todėl rinkitės protingai.

5.

MERCEDES BENZ EGR VOŽTUVAI

Kalbant apie tai, kas yra Mercedes egr vožtuvas ir kokį vaidmenį jis atlieka automobilyje – reikia pasakyti keletą paprastų dalykų.

Egr vožtuvai niekada neprailgino Mercedes variklio ilgaamžiškumo. Nuo veikiančio egr vožtuvo – galybė problemų su purkštukais vožtuvais ir oro įsiurbimo sistema.

Galima būtų išsiplėsti ir parašyti apie egr vožtuvus labai daug. Todėl, kad nereiktų to daryti – pasiskaitykite patys čia: http://www.egrvoztuvas.lt

Yra vienas esminis dalykas. Mes variklius remontuojame jau daugiau nei dvidešimt metų. Turime daug draugų su panašia patirtimi. Ir niekas iš mūsų rato nėra remontavęs variklio, kurio priežąstis būtų atjungtas Egr vožtuvas.

mercedes egr voztuvas isprogramavimas

6.

mercedes dpf filtras valymas isprogramavimas kaune vilniuje klaipedoje

MERCEDES BENZ DPF FILTRAI

Ši tema šiandien ypatingai aktuali. Visų pirmiausi ji aktuali dėl to, kad šiandien mes daug girdime, kad nebegalima išprogramuoti Mercedes Dpf filtro.

Antra aktuali dar ir dėl to, kad naujas originalus dpf filtras kainuoja kartais tūkstantis, kartais net du tūkstančiai Eurų. Todėl kaip spręsti šią problemą, nepatiriant daug išlaidų – klausimas vertas gilių pamąstymų.

Mes į visa tai žiūrime visada nuosekliai. Pirmiausia darome IDS diagnostiką, po to variklio diagnostiką ir tik po to ieškome optimaliausio sprendimo varianto.

Kartais atliekamas Dpf filtro valymas, kartais dpf filtrai laikinai išprogramuojami. Daugumoje atvejų – suteikiame pačiam Mercedes savininkui rinktis pačiam.

mercedes benz servisas kontaktai telefonas adresas

Tel.: +370 631 45 090

Tel.: +370 624 18 505

Partneriai:

autoadvokatas automobilio grazinimas pardavejui grazinimas po pirkimo
varikliu remontas vilniuje kaune klaipedoje variklistai lt diagnostika patikra
bmw mini servisas kaune vilniuje klaipedoje autotechnika remontas diagnostika
variklio chip tuning kaunas vilnius klaipeda variklio galios didinimas
kemperiai nuoma irengimas pardavimas vilniuje kaune klaipedoje adblue
vaziuokles remontas diagnostika patikra kaune vilniuje klaipedoje vaziuokles lt adblue remontas
toyota servisas vilniuje kaune klaipedoje tolex lt remontas diagnostika
automobiliu raktu gamyba kaunas programavimas pririsimas
dpf filtrai servisas kaune vilniuje klaipedoje remontas patikra
REGISTRACIJA IKI 22.00h

MERCEDES BENZ VARIKLIŲ REMONTAS

Tel.: +370 631 45 090

Tel.: +370 624 18 505

Skambinti +370631...